Ким Кардашијан на прва прошетка со Чикако Вест

Ким Кардашијан беше забележана за прв пат во јавност со нејзината ќерка Чикако Вест.

Реалити ѕвездата заедно со бебето беше фотографирана во Лос Анџелес.

Иако светот ја запозна Чикако во видеото за бременоста на Кајли Џенер, сепак ова е прв пат Ким да се прошета во јавност со третото дете.