Лионел Меси фамилјарно ужива на Карибите

32-годишниот фудбалер моментално ужива на Карибите заедно со сопругата Антонела и трите мали синови – Тијаго, Матео и Чиро.

Погледнете ги прекрасните фотографии кои парот ги сподели од релаксираните и романтичните моменти за време на тропскиот одмор.