На плажа во Сваровски кристали: Ким и Кортни Кардашијан во исто бикини

Kим и Кортни Кардашијан знаат како да уживаат во животот, па моментално се на одмор во Мексико заедно со пријателките.

На интернет секојдневно се појавуваат нови фотографии од сестрите во бикини, а овој решија да облечат исто бикини.

Реалити ѕвездите се појавија во светкаво бикини, кое се разликуваше само во долниот дел.

Ким се одлучи за модел кој се врзува од страните, додека Кортни за долен дел со танга.

Станува збор за бикини кое на себе има 6.000 Сваровски кристали.

На која и стои подобро?