Нема да го препознаете: Еве како денес изгледа Бојан Маровиќ

Бојан Маровиќ некогаш беше миленик на женската публика. Пејачот одреден период беше повлечен од сцената, но во периодов повторно е актуелен со ноќните настапи по клубовите во соседството .
Бојан денес има 33 години и изгледа сосема непрепознатливо во споредба со она како сме навикнати да го гледаме.
 

Momenti #bojanmarovic #love #novisad #petrovaradinskatvrdjava #cello

A post shared by Bojan Marovic Official (@bojanmarovicofficial) on