ПРЕКРАСНО: Аделина Тахири го покажа синчето (фото+видео)

Пред два месеци пејачката Аделина Тахири на свет го донесе синот Јон.
Сопругата на познатиот адвокат Серјожа Марков брзо по породувањето се врати во форма.

На социјалните мрежи Аделина објави видео и фотографии со своето бебе.
Фотосесјата е направена во Тирана, во фото студио специјализирано за фотосесии на новороденчиња.

View this post on Instagram

#Heracompany ????????????????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

???????? @rezartashkurta

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on