Северина ужива на плажите во Црна Гора (ФОТО)

Популарната пејачка во моментов е во Црна Гора каде снима спот за новата песна со групата Милиграм.
Северина одвои време и за уживање па со својот сопруг Игор се препушти на сонцето и убавите плажи.
хрватската дива за ова лето одбрала црн бикини кој совршено и прилега на видно ослабнатата фигура.