Што и се случува? Една од најубавите жени во светот, шокираше со својата појава!

Актерката и бивша манекенка, Тајра Бенкс важи за една од најубавите жени.

Карактеристична е по нејзините гламурозни изганија на црвените килими, но и по нагласувањето на својата природна убавина.

Нејзините фанови се навикнати да ја гледаат во природни изданија, без грам шминка на неа, но Тајра овие денови ја запрепасти јавноста со својот изглед.

Актерката прошета по улиците на Лос Анџелес, а нејзиното издание беше толку лошо што многумина и не ја препознаа.

Тајра оставила впечаток на комплетно несредена и неуредна жена.

Јавноста не и го прости ваквиот изглед, па многумина коментираа дека изгледа како нарко зависник кој брза кај својот дилер по нова доза на дрога.