Тајна венчавка: Се венчаа Кејти Холмс и Џејми Фокс

Познатата холивудска актерка Кејти Холмс тајно се венча за оскаровецот Џејми Фокс, со кој е во долгогодишна врска.

Како што пренесуваат странските медиуми парот се венчал на плажа во Кабу, а на церемонијата присуствувале членовите на нивните семејства.

„Се венчаа истиот ден кога стигнаа, а церемонијата е организирана на една приватна плажа. Никој од нивните пријатели не бил на свадбата, само Кејти, Џејми и нивните деца од претходните бракови“, изјавил добро информиран извор.

кејти холмс и џејми фокс