Во нејзин стил: Како ви се допаѓа новото видео на Џенифер Лопез?

Талентираната Џенифер Лопез неуморно работи на снимањето на својот филм „Hustlers“.

Минатата недела, таа ја издаде песната „Medicine“, а го објави и спотот за истата кој е инспириран од циркус.