Водител сакал да направи “селфи” со колешката, па паднал од столот: Нејзината реакција ги изненади сите!

Водителот на Fox News, Рејмонд Ајоро стана хит на Интернет откако се обиде да направи “селфи” со својата колешка, водителката Лаура Инграм.

Рејмонд додека фотографирал паднал од столот во студиото, а реакцијата на неговата колешка ги изненади сите. Имено, тие донеле пиво во студио со цел да наздрават за номинацијата на Брет Кавано за претседател на Врховниот суд во САД, а тоа Ајоро сакаше да го овековечи со фотографија.

Во тој момент тој паднал од столот, а неговата колешка само продолжила да ги води вестите.

Поради тоа се најде на мета на критичарите, но подоцна на Твитер објави дека всушност стануваше збор за шега.